• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wykorzystywanie zwierząt
Jaki macie stosunek do wykorzystywania, np. takich koników, żeby wiozły tyłki na górę jakiejś Grażynce i Januszowi? Wiele osób często wyzywa jak widzi, że ktoś z tego korzysta albo rozpacza nad losem konia. A Wy? Inne przykłady z innymi zwierzętami też mnie interesują. Niehumanitarne męczenie zwierząt czy zarobek jak każdy inny, co myślicie?
  Odpowiedz
a co kon moglby se innego robic? XD
  Odpowiedz
Konie od wieków były wykorzystywane w transporcie. Miedzy innymi po to zostały udomowione. Problemem w powyższym temacie jest jedynie to jakie mają warunki. Dobry woźnica powinien znać limity swoich zwierząt i dbać przedrze wszystkim o ich dobro.
Zakładam, że wożenie tyłków Januszostwa odnosi się miedzy innymi, do dość głośnej kwestii morskiego oka. ;D To nie jest wysoka ani trudna trasa. Praktycznie prosta droga w porównaniu do innych miejsc. Tylko no tak, trzeba ruszyć dupę pod górę... Moim zdaniem wygląda to dość prosto. Chcesz zobaczyć Morskie oko? Rusz cztery litery i zapieprzaj bo po to masz nóżki. Nie chce Ci się? To siedź na dupie i oglądaj zdjęcia w internecie, a nie każ się wozić bo nie po to się w góry jeździ.
Nie mam nic przeciwko przejażdżką konnym itp. Tylko nie w formie takiego transportu bo do kursowania tam i z powrotem z leniwymi bucami są np. kolejki. Amen.
[Obrazek: tumblr_oaldggt3yp1shvayxo1_400.gif]
  Odpowiedz
Czysta definicja gospodarki rabunkowej, taka natura ludzka niestety. Większość kieruje się zarobkiem i negatywnie wpływa na przyrodę. Mam nadzieję, że powoli będzie się to uspokajać.
  Odpowiedz
Normalna sytuejszyn
  Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości